Dlaczego my

ZADBANE MEBLE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Posiadamy profesjonalne, wysokiej jakości meble eventowe i wyposażenie imprezowe na wynajem; świeże, czyste i zadbane. Nasze meble pochodzą z Polski lub Europy, nie oferujemy do wynajmu produktów chińskich. Meble i akcesoria imprezowe dowozimy do klientów własnym transportem; nie wydajemy mebli do samodzielnego transportu i montażu, dlatego łatwiej nam o nie zadbać i utrzymać w nienagannym stanie. Naszych mebli i akcesoriów nie będziesz sie wstydził.

PROFESJONALNE NAMIOTY IMPREZOWE

Wynajmujemy wyłącznie profesjonalne namioty imprezowe renomowanych producentów polskich i europejskich. Posiadamy namioty ekspresowe (szybkorozkładalne) oraz hale namiotowe, sprawdzone pod względem jakości i spełniające wysokie oczekiwania pod względem estetyki i funkcjonalności, a także odporne na deszcz i wiatr. Nasze namioty imprezowe i hale namiotowe zawsze wynajmujemy w montażem i transportem.

WYSELEKCJONOWANE WYPOSAŻENIE IMPREZOWE

Oferujemy nie tylko wynajem mebli eventowych na imprezy firmowe i prywatne, ale również najbogatszy na rynku wybór wyposażenia eventowego na imprezy, w tym podświetlane bary mobilne, małe sceny z zadaszeniem na imprezy plenerowe oraz profesjonalny parkiet taneczny. Wybraliśmy do naszej oferty tylko takie sprzęty, które charakteryzuje najwyższa, profesjonalna jakość oraz odporność na zużycie. Nasze akcesoria i wyposażenie na imprezy wyróżniają się też nietuzinkowym designem oraz solidnym wykonaniem, bez oszczędności wynikających z niskiej ceny zakupu.

NIEZAWODNY TRANSPORT

W AMADEO wypożyczamy meble eventowe, namioty imprezowe i akcesoria na imprezy, które dowozimy własnymi, nowymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi wyposażonymi w zabudowy kontenerowe z dużymi windami towarowymi. W przypadku transportu wewnętrznego dysponujemy specjalistycznymi platformami transportowymi, które pozwalają zdecydowanie usprawnić i skrócić czas montażu. Inaczej niż typowa wypożyczalnia; nie wynajmujemy mebli eventowych i namiotów imprezowych do samodzielnego transportu.

FACHOWA OBSŁUGA

Jesteśmy znani na rynku eventowym nie tylko z dużego wyboru mebli eventowych na wynajem, ale również z profesjonalnego ich montażu. Naszym znakiem rozpoznawczym jest fachowość, wysoka kultura osobista i pełne zaangażowanie pracowników biurowych oraz pracowników ekip technicznych realizujących wynajem. Z nami można szybko i skutecznie dobrać do swoich potrzeb najlepsze meble, namioty i akcesoria eventowe, oraz mieć 100% pewność, że dowóz i odbiór sprzętu będzie zrealizowany w ustalonym terminie.

STAŁY KONTAKT Z KLIENTAMI

Jako wypożyczalnia mebli, która oferuje głównie wynajem z transportem i montażem, pozostajemy w stałym kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasze ekipy techniczne realizują zlecenia na terenie całej Polski; 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie całego procesu realizacji zamówienia nasi klienci mają bezpośredni kontakt telefoniczny z ekipą montażową realizującą dostawę oraz dostęp do telefonu interwencyjnego: 605-580-950.