Transport i montaż

W AMADEO oferujemy transport i montaż wynajętych mebli

  • Nie działamy jak typowa wypożyczalnia mebli eventowych; nasze meble, namioty i wyposażenie na imprezy wynajmujemy z transportem. Dzięki temu dostarczane przez nas wyposażenie jest nie tylko najwyższej jakości, ale również w doskonałym stanie; niespotykanym w innych wypożyczalniach na rynku.
  • Oferujemy niezawodny transport w każde miejsce w Polsce ponieważ posiadamy nowoczesny park samochodowy, na który składają się samochody ciężarowe i dostawcze z zabudową kontenerową przystosowaną specjalnie do transportu mebli.
  • Transport mebli eventowych i wyposażenia stanowi koszt dodatkowy (doliczany do kosztu wynajmu) ustalany indywidualnie. Transport obejmuje dowóz mebli przed imprezą oraz odbiór po imprezie. Dowóz i/lub odbiór w godzinach nocnych (20,00 – 8,00) wymaga dodatkowej dopłaty.
  • Montaż wynajętych mebli (rozumiany jako jednokrotne ich rozstawienie w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku) jest wliczony w cenę wynajmu. Rozstawienie wypożyczonych krzeseł jest dodatkowo płatne (2,00 zł/szt. netto).
  • Montaż namiotów eventowych i parkietu tanecznego w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku, jest wliczony w cenę wynajmu.

Transport i montaż realizujemy na terenie całej Polski,
7 dni w tygodniu 24/h na dobę.

Popytaj o nas w branży i SPRAWDŹ NAS koniecznie!