Transport i montaż

transport i montaz mebli eventowych

W AMADEO oferujemy transport i montaż wynajętych mebli

  • Nie działamy jak typowa wypożyczalnia mebli eventowych; nasze meble, namioty i wyposażenie na imprezy wynajmujemy z transportem. Dzięki temu dostarczane przez nas wyposażenie jest nie tylko najwyższej jakości, ale również w doskonałym stanie; niespotykanym w innych wypożyczalniach na rynku.
  • Oferujemy niezawodny transport w każde miejsce w Polsce ponieważ posiadamy największy w tej branży park samochodowy, na który składają się samochody ciężarowe i dostawcze z zabudową kontenerową specjalnie przystosowaną do transportu mebli. Nasza flota obejmuje 8 samochodów, z których najstarszy ma tylko 4 lata!
  • Transport mebli eventowych i wyposażenia oferujemy już od 150 zł netto i stanowi on zawsze koszt dodatkowy (doliczany do kosztu wynajmu) i jest ustalany indywidualnie. Transport obejmuje dowóz mebli przed imprezą oraz odbiór po imprezie. Dowóz i/lub odbiór w godzinach nocnych (20,00 – 8,00) stanowi koszt dodatkowy.
  • Montaż mebli rozumiany jako jednokrotne ustawienie mebli w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku, jest wliczony w cenę wynajmu; nie dotyczy to krzeseł, których rozstawienie (np. ustawienie w rzędach) jest dodatkowo płatne (1,00 zł/szt.).
  • Montaż namiotów eventowych i parkietu tanecznego w miejscu użytkowania bezpośrednio przylegającym do miejsca rozładunku, jest wliczony w cenę wynajmu.

Transport i montaż realizujemy na terenie całej Polski,
7 dni w tygodniu 24/h na dobę.

Popytaj o nas w branży i SPRAWDŹ NAS koniecznie!